Intencje mszalne

W okresie letnim od kwietnia do października msze święte odprawiamy o godzinie 7:00 i 18:00. Intencje przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach od 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 16:30.

Transmisje Internetowe

Zapraszamy do przeżywania z nami Mszy Świętych i Nabożeństw za pośrednictwem transmisji internetowych

E-kancelaria

Komunia św.

Pogrzeb

Nasz Facebook

Zapraszamy do odwiedzenia profilu Naszej Parafii na Facebooku.

Zapewniamy o modlitwie za Was wszystkich i zawsze z radością czekamy na Was w naszym kościele!

ks. Proboszcz, ks. Leszek, ks. Sławek :)

NOWA RADA PARAFIALNA

Od 2022 roku w naszej parafii, na okres 3 lat została powołana
i zatwierdzona przez Ordynariusza naszej diecezji, Księdza Biskupa Krzysztofa Wętkowskiego nowa Rada Parafialna.
W skład nowej Rady Parafialnej wchodzą następujące osoby, uprzednio wyrażając zgodę na podanie swoich danych osobowych:

1. Ciesielska Monika – Szewce
  2. Górniak Ewa – Wąsewo
  3. Robakowska Marta – Palczewo
  4. Siarkowska Marzena – Zagorzyce Kolonia
  5. Susłyk Małgorzata – Dębołęka od szkołWitt Anna – Dębołęka od Wójcina
  6. Kucharski Ireneusz – Piotrków Kujawski
  7. Michałowski Józef – Piotrków Kujawski
  8. Śmigiel Piotr – Wójcin
  9. Wojciechowski Mariusz – Gradowo
  10. Żak Krzysztof – Świątniki

ZAPRASZAMY:

we wtorki o 17.oo spotkanie Odnowy w Duchu Świętym,

w środy o 17.oo nowenna do NMP Nieustającej Pomocy,

w piątki o 15.oo koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu
o 17.3o zbiórka ministrantów,

w soboty o 15.oo spotkanie klubu AA "U Jakuba"
o 18.oo (co dwa tygodnie) spotkanie Oazy

raz w miesiącu spotkania Domowego Kościoła.

W naszej parafii istnieje biblioteka katolicka w sali św. Katarzyny

zapraszamy osoby dorosłe,

młodzież,

rodziców z dziećmi

do wypożyczania pięknych wartościowych książek

-nie tylko o tematyce religijnej

w I-sze poniedziałki m-ca

w godz. 17.00 - 17.45 w okresie letnim.

Czytelnikom wcześniej wypożyczonych książek

przypominamy o ich zwrocie do biblioteki, aby inni mogli

cieszyć się ich treścią

***

W naszej parafii w każdą sobotę o godzinie 15:00 w salce przy kościele odbywają się ,,Mitingi AA" zamknięte. Natomiast w każdą pierwszą sobotę miesiąca odbywają się tzw. ,,Mitingi AA" otwarte.  Na SPOTKANIA OTWARTE mogą przychodzić osoby, które sami nie są uzależnione, ale mają problem z kimś np. w rodzinie, albo w pracy.

FUNDACJA ,,AUXILIUM”

Fundacja ,,Auxilium” od 1 września br. uruchamia bezpłatną ogólnopolską linię wsparcia dla małżonków, rodzin, młodzieży i opiekunów.
W ramach linii wsparcia pod numerem telefonu 800-800-607 (linia bezpłatna) oraz 222-472-117 (standardowa stawka operatora) specjaliści tacy jak psycholog, prawnik, seksuolog, psychoterapeuta, terapeuta rodziny, mediator itp. Udzielać będą profesjonalnego wsparcia osobom borykającym się różnymi trudnościami w życiu rodzinnym i osobistym.

Informacja w sprawie przekazania 1,5% podatku

Dla Caritas diecezji Włocławskiej

Jak każdego roku, do końca kwietnia wszyscy dokonujemy rozliczeń podatkowych.
W tym roku polskie prawo daje możliwość przekazania 1,5% podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Jedna z nich jest Caritas Diecezji Włocławskiej. Aby działalność Caritas Diecezji Włocławskiej była skuteczna, niezbędne są środki finansowe, pozyskane m. in.
z przekazanego dla Caritas Diecezji Włocławskiej 1,5% naszego podatku. Otwórzmy serce dla drugiego człowieka, pamiętając słowa Pana Jezusa: ,,Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci Moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40).

BISKUP WŁOCŁAWSKI